preskoči na sadržaj

Osnovna škola Dore Pejačević Našice

Login
eTwinning škola

PROJEKTI

  

Upute za roditelje i učenike


 

Priloženi dokumenti:
Kratak opis projekta- za WEB.docx

ZAŠTITA U SLUČAJU POTRESA

TU SMO ZA VAS!

TIJEKOM OVE NOVONASTALE SITUACIJE,

MATERIJALE VAM SVAKI DAN

 PRIPREMA VAŠA STRUČNA SLUŽBA!heart

    VIRTUALNA KNJIŽNICAsmiley

     NOVINARSKI KUTAK

NAŠA ŠKOLA NOSI IME:

            

MEĐUNARODNI PROGRAM

            

KORISNO

           

Kalendar
« Travanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

ŠKOLSKI DOKUMENTI

 

INFORMACIJE

 

PRAVILNICI

DJELATNICI ŠKOLE

                             Podatci o ravnateljici i stručnim suradnicima

Ime i prezime

 

Radno mjesto,

funkcija

Radno vrijeme

(od – do)

 

Jasminka Falamić

 

Ravnateljica

Nastavni dani:

Utorak i srijeda

7.00-11.00    i    16.30-20.30

Ponedjeljak, četvrtak, petak

7.00-15.00

Nenastavni dani: 7.00-15.00

Sanela Mandić Vidaković

Stručni suradnik

pedagog

Ponedjeljak, srijeda, petak

8.00-14.00 

Utorak i četvrtak

13.00-19.00

Snježana Šulentić

Stručni suradnik edukacijski rehabilitator, savjetnik

Utorak, četrvtak, petak

8.00-14.00 

Ponedjeljak i srijeda poslije podne

13.00-19.00

Utorak rad u PŠ VUkojevci od 8.00 - 11.30

Andrea Dubaić Begić

Stručni suradnik knjižničar

7.30-13.30 ili 13.00-19.00

Ponedjeljak, srijeda, petak
B smjena

Utorak, četvrtak A smjena

Anja Radaković
 

Stručni suradnik psiholog

Ponedjeljak, četvrtak

13.00-19.00

Utorak, srijeda, petak

8.00-14.00 

Četvrtak rad u PŠ Vukojevci od 13.00-15.00

 

POPIS RAZREDNIH ODJELA I RAZREDNIKA

 

                           Učitelji razredne nastave

Odjel              Smjena       Ime i prezime razrednika

I. a

A

Dubravka Pavić

I. b

A

Marina Mirković

I. c

B

Renata Štefančić

I. VU

B

Tamara Baričević, zamjena Irena Mijatović

 

 

 

II. a

A

Mirjana Mijić

II. b

B

Jasna Osterreicher

II. c

B

Ksenija Orešković, učitelj savjetnik

II. VU

B

Anita Milošević

 

 

 

III. a

A

Ružica Belunjak

III. b

B

Martina Dudjak, zamjena Kata Jurić

III. c

B

Jadranka Jantošik

III. VU

A

Anita Lovric
 

 

 

IV. a

A

Iva Šikić

IV. b

A

Daniela Vidaković

IV. c

B

Marina Mihalj

IV. VU

B

Jasna Marković

 

 

 

                   Učitelji predmetne nastave - razredi

Odjel

Smjena

      Ime i prezime razrednika

VI. a

A

Sanja Portnar

VI. b

A

Mihaela Zec

VI. c

B

Ivana Feldi Daršinac

VI. d

B

Katarina Graovac

 

 

 

VII. a

A

Ana Tomaić Bernat

VII. b

A

Kristina Fedor

VII. c

B

Senka lah

VII.d

B

Sandra Tolj Glavaš

     

VIII. a

A

Dubravka Kruljac

VIII. b

A

Marko Blažević

VIII. c

B

Danijela Horvat

 

 

 

V. a

A

Ana Retih Makaj

V. b

A

Leopoldina Vitković

V. c

B

Alenka Taslak

V. d

B

Mirjana Šutalo Vulić

 

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

Predmet(i) koji(e) predaje

 

Mentor-savjetnik

1.

Kristina Fedor

prof.hrvatskog j. i književnosti

hrvatski jezik

-

2.

Senka Lah

prof.hrvatskog j. i književnosti

hrvatski jezik

-

3.

Dubravka Kruljac

prof.hrvatskog j. i književnosti

hrvatski jezik

-

4.

Danijela Horvat

prof.hrvatskog j. i književnosti

hrvatski jezik

-

5.

Sanja Portnar

viši dizajner za odjeću i tekstil

likovna kultura

-

6.

Mirjana Šutalo-Vulić

prof.glazbe

glazbena kultura

  mentor

7.

Ana Tomaić Bernat

prof. engleskog jezika

engleski jezik

-

8.

Katarina Graovac

diplomirani učitelj

engleski jezik

-

9.

Jadranka Ladnjak

nastavnik njemačkog jezika

njemački jezik  

   mentor

10.

Monika Pintarić

prof.engl./njem.jezika

engleski jezik, njemački jezik

-

11.

Alenka Taslak

prof.engl./njem.jezika

engleski jezik, njemački jezik

   savjetnik

12.

Antonio Sabljak

prof.matematike

matematika

-

13.

Irena Turjak

prof.matematike-informatike

matematika, informatika

-

14.

Branka Burazer

prof.matematike

matematika

  savjetnik

15.

Verica Marinović

prof.fizike i TK s informatikom

Fizika i tehnička kultura

-

16.

Leopoldina Vitković

prof. biologije

priroda, biologija

- mentor

17.

Ivana Feldi Drašinac

prof. biologije i kemije

kemija

-

18.

Mihaela Zec  

prof. biologije i kemije

biologija

-

19.

Smilja Dragojlović

nastavnik povijesti i zemlj.

povijest  

   mentor

20.

Boško Soldić

prof.geografije

geografija

-

21.

Amanda Nonveiller-Kovač

prof.geografije

geografija

-

22.

Anamarija Gajski

profesor fizike i informatike

informatika

-

23.

Marko Blažević

mag.kineziologije

tjelesna i zdravstvena kultura

-

24.

Sandra Tolj Glavaš

mag.kineziologije

tjelesna i zdravstvena kultura

-

25.

Terezija Pavlović

dipl.kateheka

vjeronauk

-

26.

Slavka Đukić

dipl.teolog

vjeronauk

-

27.

Anica Bolanča

vjeroučitelj

vjeronauk

-

28.

Ana Retih-Makaj

vjeroučitelj

vjeronauk

-

29.

Ivana Bekavac

prof.povijesti

povijest

-

30.

Davor Milošević

prof.fizike i TK s informatikom

fizika, tehnička kultura

-

31.

Ana Pilipović

profesor matematike i informatike

informatika

-

              32.  Tanja Molnar, zamjena Ana Pilipović  profesor biologije i kemije   priroda i biologija  
preskoči na navigaciju