Datum objave: 16. svibnja 2025.
Kategorija: Aktualnosti | Vijesti

Sajam obrazovanja u Osijeku

Učenici osmih razreda posjetili su 15. svibnja 2025. Sajam obrazovanja koji se održao u Gospodarskom centru u Osijeku, a u organizaciji Osječko-baranjske županije. Na sajmu su se predstavile srednje škole i učenički domovi s područja naše županije, brojne institucije i udruge, između ostaloga i  Obrtnička komora OBŽ, Hrvatski zavod za zapošljavanje, CISOK Ministarstvo unutarnjih poslova RH (Policijska akademija “Prvi hrvatski redarstvenik”), Ministarstvo obrane RH (Hrvatska vojska)… Naši su učenici mogli prikupiti informacije o zanimanjima kojima se žele baviti te o srednjim školama koje planiraju upisati, a to je upravo i cilj ove manifestacije koja se održava drugu godinu zaredom.

Novinarska skupina

Pročitajte još

Odlazimo sa zahvalnošću

Odlazimo sa zahvalnošću

Naši osmaši su za kraj osnovnoškolskog  obrazovanja pisali poruke zahvalnosti. Napisali su ih ukupno 260 - u znak sjećanja na 260 dana logora Marijana Gubine kojeg su imali čast i upoznati. Poruke su pisali i u znak sjećanja na sve branitelje i ljude koji su prošli...

Prijateljstvo i suradnja

Prijateljstvo i suradnja

Prijateljstvo i suradnja naziv je radionice koja se provodi u sklopu projekta Mala škola životnih vještina koji se provodi uz financijsku potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja. Projekt je osmišljen kao skup aktivnosti  usmjerenih stjecanje praktičnih životnih...

Skip to content