Datum objave: 23. listopada 2025.

Županijsko natjecanje u krosu

Učenici naše škole sudjelovali su na županijskom natjecanju u krosu za učenike do 6. razreda, održanom 21. listopada 2025. godine u Osijeku.

U jakoj konkurenciji sedam ekipa, naši su učenici postigli izvrsne rezultate:

Dječaci – osvojeno 3. mjesto

Djevojčice – osvojeno 2. mjesto

Za žensku ekipu nastupile su:

Lotta Javorček, Loreta Husnjak, Tina Lešić i Stela Bela.

Za mušku ekipu nastupili su:

Milan Amić, Gabriel Vukšić, Matej Martinović i Dino Zmajšek.

Učenici su na natjecanju sudjelovali u pratnji nastavnice Sandre Tolj Glavaš

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima i uspješnom predstavljanju naše škole!

Pročitajte još

Odlazimo sa zahvalnošću

Odlazimo sa zahvalnošću

Naši osmaši su za kraj osnovnoškolskog  obrazovanja pisali poruke zahvalnosti. Napisali su ih ukupno 260 - u znak sjećanja na 260 dana logora Marijana Gubine kojeg su imali čast i upoznati. Poruke su pisali i u znak sjećanja na sve branitelje i ljude koji su prošli...

Prijateljstvo i suradnja

Prijateljstvo i suradnja

Prijateljstvo i suradnja naziv je radionice koja se provodi u sklopu projekta Mala škola životnih vještina koji se provodi uz financijsku potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja. Projekt je osmišljen kao skup aktivnosti  usmjerenih stjecanje praktičnih životnih...

Skip to content