Lidrano 2020.
Autor: Andrea Dubaić Begić, 19. 2. 2020.

Međuopćinski Lidrano održao se u OŠ Augusta Harambašića u Donjem Miholjcu 13. veljače 2020. Predstavljanje učeničkih radova organizirano je prema literarnom, novinarskom i dramskom izrazu. Autorima radova koji su proglašeni najboljima na svečanom zatvaranju uručena su priznanja, a natjecat će se dalje na županijskim smotrama koje će se održati u ožujku. Našu će školu na županijskoj razini predstavljati Tea Glušac s intervjuom Učite zbog sebe, znanje će vam se sigurno isplatiti!

Dubravka Kruljac, učiteljica hrvatskog jezika

Smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva, svima koji vole pisati poznata pod nazivom Lidrano, održana je u našoj školi 31. siječnja 2020. Učenice predmetne nastave predstavile su svoje literarne i novinarske radove, a povjerenstvo u čijem su sastavu bile učiteljice hrvatskog jezika i razredne nastave odlučilo je da se sljedeći radovi upućuju na međuopćinsku razinu:

LITERARNI RADOVI:

Mala junakinja, ANA LUKRECIJA KUBICA,8.c, mentorica Danijela Horvat

Bullyng,  LUCIJA JURIĆ, 8.c, mentorica Senka Lah

Zimska bajka, ANA STEFANI KUMRIĆ, 6.c, mentorica Senka Lah

Osjećaji, LARA KRALJIK, mentorica Kristina Fedor

Usamljeno strašilo, TENA MARIA BEGIĆ, 6.b, mentorica Kristina Fedor

NOVINARSKI RADOVI:

Čitanje je naša osnovna potreba kako bismo opstali, LUNA ŽAJLIK, 7.c, mentorica Danijela Horvat

Važno je biti uporan, ne odustajati od svojih snova, TAMARA BULAT, 7.a, mentorica Dubravka Kruljac

Učite zbog sebe, znanje će vam se sigurno isplatiti!, TEA GLUŠAC, 7.a, mentorica Dubravka Kruljac