Advent u 4. c razredu
Autor: Andrea Dubaić Begić, 11. 12. 2020.

U vrijeme adventa učenici 4.c razreda OŠ Dore Pejačević i njihova učiteljica Marina Mihalj organizirali su humanitarnu aktivnost za obitelj sa šestero djece. Uz pomoć i podršku roditelja, vrijedne ruke mališana i njihove učiteljice, prikupile su donaciju kojom su uljepšani ovi predblagdanski dani, na obostranu radost.

Poštujući preporučene epidemiološke mjere, vezane uz COVID-19, donacija je dostavljena obitelji. Zahvalu za trud i nesebičnu pomoć razredu je uputila i Udruga „Osmijeh“ iz Našica.

Uvijek je pravo vrijeme za iskazivanje ljubavi i pomoći, a učenici 4.c razreda to su dokazali pomaganjem i dijeljenjem dobrote utkane u srca djece, ali i odraslih.heart

Marina Mihalj, učiteljica

Čizmice

4.c i  nizozemski slikar Piet Mondrian, zajedno dočekuju svetog Nikolu !

Baš kao i svake godine do sada, učenici 4.c su kreativno osmišljavali čizmicu za svetog Nikolu radeći po uzoru na poznatog nizozemskog slikara P.Mondriana.
Naučili su se likovno izražavati poput slavnog majstora, veselili su se novim likovnim iskustvima i veselili su se najdražem dječjem blagdanu.

Marina Mihalj,učiteljica