« Svibanj 2024 »

Obavijest učenicima
Autor: Andrea Dubaić Begić, 15. 4. 2019.

Festival znanosti i 16. Škola otvorenih vrata

Čestitam  svim učenicima, djelatnicima, roditeljima i suradnicima na uspješnom ostvarenju  projekta 16. Škole otvorenih vrata  kojim smo se uključili i u Festival znanosti: Boje.

Zahvaljujem svima na sudjelovanju u humanitarnoj akciji Naučimo dobrotu kojom prikupljamo sredstva za pomoć u plaćanju učeničkih ekskurzija.

Humanitarna akcija za Socijalnu samoposlugu

U utorak, 16. travnja  2019. održava se humanitarna akcija prikupljanja namirnica za potrebe Socijalne samoposluge. Namirnice će prikupljati naši učenici volonteri u holu škole,  ujutro od 7. 30 do 8.00 sati i poslijepodne od 13.00 do 13. 30 sati.

Eko-dan: Akcija stari papir

UČENIČKA ZADRUGA „MLADOST“ naše škole,  dm i Unijapapir pozivaju Vas da se uključite  i podržite već tradicionalnu akciju Zeleni korak, prikupljanje staroga papira u osnovnim školama  koja se održava u sklopu dm green city projecta 2019.  Cilj je akcije pokazati kako možemo aktivno sudjelovati u zaštiti prirode.

Deset najboljih škola koje sakupe najviše starog papira bit će pozvano na dodjelu dm green city nagrada i priznanja za postignuća ostvarena po pitanju očuvanja okoliša.

Naša škola će prikupljati stari papir u srijedu, 17. travnja 2019. godine u vremenuod 08:00 do  17:00 sati. Svim razredima želimo puno uspjeha,                       voditeljica Učeničke zadruge - Mihaela Zec.

Eko – dan: šetnjom do zdravlja

U srijedu 17. travnja obilježavamo eko dan „Šetnjom do zdravlja“.

Učenici razredne nastave sudjelovat će u sportski igrama u dvorištu škole, treći i četvrti sat. Učenici predmetne nastave, četvrti i peti sat odlaze u šetnju u veliki park u pratnji razrednika i učitelja.

Molim učenike i učitelje da ponesu prigodnu odjeći i obuću za hodanje i sportske aktivnosti.

Poslije šetnje učenici se vraćaju u školu na izvannastavne aktivnosti ili odlaze kući. Putnici odlaze kući  prema redovnom redu vožnje.

Proljetni odmor učenika

Od četvrtka  18. travnja 2019. počinje proljetni odmor učenika.

Nastava počinje u ponedjeljak, 29.travnja 2019., ujutro ide A-smjena.

Sretan Uskrs i vesele proljetne praznike, želi Vam

Ravnateljica: Jasminka Falamić