« Svibanj 2024 »

STEM Influencers
Autor: Alenka Taslak, 15. 6. 2022.

Danas u 19:00 sati na online platformi Zoom održan je završni video sastanak u sklopu eTwinning projekta STEM Influencers.

Danas je održan završni video sastanak u sklopu aktivnosti eTwinning projekta STEM Influencers. Učenici i učitelji su prvo imali priliku upoznati se preko kamere, reći nešto o svom četvrtom videu i o snimljenim video radovima općenito. Izrazili su svoje zadovoljstvo projektom, razmjenom informacija i stečenim znanjem. Učenici su glasali za najbolji video u četiri kategorije: 1) Najzanimljiviji video, 2) Najzabavniji video, 3) Video koji se može najjednostavnije razumjeti i 4) Video u kojemu su najbolje zastupljene znanstvene činjenice. Naš video „Lava svjetiljka“ osvojio je drugo mjesto u kategoriji najzanimljivijeg videa, ali su i naši ostali video radovi u ostalim kategorijama visoko na ljestvici. Na kraju sastanka su učenici odigrali završni kviz u online alatu Wordwall kako bi se pokazalo znanje koje su stekli marljivim radom na znanstvenim projektima i razmjenom informacija na engleskom jeziku tijekom ove školske godine. Učenice 6.c razreda Tea Sabljak i Margareta Sabo osvojile su prvo mjesto. Sudjelovanjem u ovom projektu smo puno naučili kroz igru i upotrebu digitalnih alata te se veselimo sličnim projektima sljedeće školske godine.

Zavrsni_video_sastanak.jpeg (41.95 KB)